Fakultet za sport upisuje 30 kandidata na menadžmentu

Fakultet za sport i fizičko vaspitanje upisuje 30 kandidata na specijalističkim studijama sportski menadžment.

"Studenti koji su završili trogodišnje studije i stekli diplomu bechelor a samim tim i osvojili 180 ECTS na fakultetima za ekonomiji, turizmu,sportskom novinarstvu ili sportskim trenerima moći će krajem avgusta da upišu specijalistički studijski program 'sportski menadžment' na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću", kazao je doc. dr Dragan Krivokapić prodekan za nastavu.

Iz ove ustanove su dodali da studije traju dva semestra, i obima su 60 ECTS što znači da se mogu okončati za jednu studijsku godinu i da će se na bazi samofinansiranja na istima moći upisati 30 kandidata.

Fakultet za sport upisuje 30 kandidata na menadžmentu (CdM, 2. avgust 2016.g.)

03.08.2016. 14:00